Marmaris Günlük Tur / Marmaris Yat Kiralama 0 531 705 13 13

Marmaris Günlük Tur Marmaris coğrafi konum açısından yerli ve yabancı turist ağırlama konusunda her zaman gözde mekanlara sahip olduğunu göstermiştir. Yerleşim birimi gündüz ve gece hayatı bakımından tatmin edici özelliklere sahiptir. Özellikle birbirinden farklı aktiviteleri içinde barındıran böyle bir alanı tek başınıza gezmek görmek eğlenceli olmayabilir. Bunun için Marmaris günlük tur faaliyetleri çevreyi daha kapsamlı tanımanızı sağlayacaktır. Marmaris sunduğu güzellikler ve imkanlar bakımından değerlendirildiğinde ilk akla gelen deniz ve plaj keyfidir. Bunun yanında tarihi mekanlar başlı başına hayranlık yaratmaktadır. Önemli bir tatil merkezi olan Marmaris eğlence ve alışverişin keyfini de doyasıya yaşatmaktadır. Bütün bunları anlayarak ve içinize sinerek yapabileceğiniz Marmaris günlük tur hem hesaplı hem akıllı bir seçim olmaktadır. Kendi aracınızla gezmek aynı zamanda yorgunluğu da beraberinde getirecektir. Ayrıca tarihi ve eğlence mekânlarını nokta atışı yaparak bulmak her zaman kolay olmaz. Marmaris yerli ve yabancı turistlere günlük gezi çerçevesinde doyurucu bir aktivite topluluğu yaratmaktadır. Tekne turları, doğa sporları tercihlerinizin en başında gelecek aktivitelerden olacaktır. Günlük turlar sayesinde navigasyona gerek kalmadan adres sormadan keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Özellikle geniş kapsamlı günlük gezi programları eşliğinde dolu dolu bir Marmaris tatili yaşayabilirsiniz. Tek başınıza dalyan turu, caretta carettaların muhteşemliğini görme fırsatını yakalamanız zor olabilir. Bunun yanında bu turlar sayesinde çamur banyosunu, koylarda tekne gezintisini, tarihi mekan gezilerini topluca ve rehber eşliğinde daha anlamlı gerçekleştireceksiniz.

Marmaris Yat Kiralama / Аренда яхт в Мармарисе

📍 05317051313 #yacht #gulet #yachtcharter #marmaris

www.kiralikteknem.com

Mavi Yolculuk Marmaris

Mavi Yolculuk Marmaris

Deniz turizmi son yıllarda giderek artmaktadır. Tekne ve yatlar ile yapılan deniz gezintileri turistler için keyifli bir gezinti imkanı sunmaktadır. Gezinti sırasında gidilecek rotalar önceden belirlenerek turlar düzenlenir. Mavi yolculuk, çeşitli rotalar belirlenerek buralara deniz yolu ile gezinti düzenlenmesine verilen isimdir. Üç tarafı denizle kaplı olan ülkemizde de mavi yolculuk turistler tarafından tercih edilmektedir. Mavi yolculuk ile yerli ve yabancı turistlere çeşitli alternatifler sunulmaktadır.

Denizin daha sakin ve ılık olduğu Ege ve Akdeniz de mavi turlar düzenlenmektedir. Marmaris ise hemen hemen tüm mavi tur rotaları içerisinde yer almaktadır. Turistler bu sayede mavi yolculuk Marmaris serüvenini yaşama fırsatını yakalamaktadırlar.

Marmaris eşsiz koy ve adaları ile turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Mavi tur rotalarında eşsiz bir liman olarak yer almaktadır. Turistler için mavi yolculuk Marmaris ile çok daha keyifli hale gelmektedir. Periyodik olarak düzenlenen mavi yolculuklara ilgi ise oldukça fazla olmaktadır. Mavi yolculuk ile en güzel manzaraları izleme imkanı doğmaktadır. Ayrıca bu manzaranın bir parçası olmak mümkün olmaktadır.

Marmaris koyları, plajları ve adaları ile son derece etkileyici bir manzara sunmaktadır. Bu manzaraya şahitlik ederek mavi yolculuk yapılmaktadır. Mavi yolculuğun sorunsuz olması için tüm planlamalar özenle yapılmaktadır. Marmaris de bulunan tüm gezilecek yerleri görme imkanı sunulmaktadır. Keyifli bir gezinti mavi yolculuk ile büyüleyici bir gezintiye dönüşmektedir.

Marmaris Motoryat Kiralama

Marmaris Motoryat Kiralama Ülkemizde turizm dünyasının merkezlerinden biri olan Marmaris, turistlerin en çok tercih ettiği yerlerden biridir.

Doğasıyla ve koylarıyla göz kamaştırıcı olan bu bölge, Muğla’ya bağlıdır. Akdeniz’e kıyısı olan Marmaris, birçok limana sahiptir.

Marina ve liman konusunda zengin bir ilçedir. Bu nedenle yat turizminin en popüler olduğu yerlerden biridir.

Liman bakımından zengin olan Marmaris, Yunan adalarına çok yakındır. Ayrıca Fethiye ve Gökova körfezine de yakındır.

Yat turizmi için çok elverişli bir konumdadır. Marmaris motoryat kiralama hizmeti sayesinde, Marmaris ve çevresinin güzelliklerini yeniden keşfedebilirsiniz.

Tur Güzergahı Şu Şekildedir:

1- İlk Önce Gökova’ya gidiliyor: Marmaris’ten yola çıkan yatlar ilk önce Gökova yönüne gidiyor.

İlk durak Serçe koylarıdır. Daha sonra kiralık motoryat, Bozburun ve Selimiye gidiyor. Turun devamında Orhaniye’ye uğrayan yatlar, Kızkumu istikametine gidiyor. Turun sonunda Bencik ve daha sonra Şorfay koyuna gidiliyor.

2- İkinci Güzergah Göcek: Bu turda doğu istikametinde hareket edilmektedir. İlk önce Ekincik’e gidiliyor. Ekincik’ten sonra Dalyan ve Göcek var. Güzergahın sonunda On İki Adalar ve Fethiye var. 3- Son Tur Yunan Adaları: Marmaris’ten çıkan yatlar karşıda Rodos Kalesi’ne uğruyor. Kale ve çarşı, tarihi özelliklere sahip. Simi’nin renkli evleri, harika bir tablo oluşturuyor. Simi’den sonra Nisiros’a gidiliyor. Kiralık motoryat Turu Tilos’ta bitiyor. Yatlarla Hayal Gibi Bir Tur Sizi Bekliyor Hayalinizdeki deniz turu için son model yatlar, kaptanlı-kaptansız kiraya veriliyor. Kaptan, Marmaris motoryat kiralama turu hakkında kısa bir bilgi sunuyor. Öğle yemeği ve akşam yemeğinin yanı sıra güvertede çay ikramı da tur programında yer alıyor. Marmaris Yat Kiralama / Аренда яхт в Мармарисе 📍 05317051313

 

Marmaris Satılık Tekneler

Marmaris Satılık Tekneler

Tekne satın almak isteyenlerin ilk durağı olan Marmaris, her bütçeye hitap eden tekne modellerine ev sahipliği yapıyor. Kendinize ait bir tekneniz olsun istiyorsanız, Marmaris satılık tekneler için doğru adrestesiniz.

Yeni ve İkinci El Satılık Tekneler

Coğrafi konumu, denizi ve doğal güzellikleri ile Marmaris yerli ve yabancıların yoğun ilgi gösterdiği bir yerdir. Tekne satın almak isteyenler için başlangıç noktası olup, marinaları ve limanları ile kendini geliştirmiş ve sektörün merkezi haline gelmiştir. Yeni veya ikinci el tekne satın almak isteyenler için birbirinden şık ve kaliteli Marmaris satılık tekneler farklı bütçelere hitap eden fiyatları ile popülerdir. İhtiyacınızı tam olarak karşılayan satılık sıfır veya ikinci el tekne modellerini yakından inceleyebilir, en hesaplı fiyatlarla kaliteli bir tekne sahibi olabilirsiniz.

Marmaris Satılık Tekne Modelleri

Kabinli kabinsiz, istediğiniz ölçülerde ve özellikte Marmaris tekne modellerini inceleyebilir, satılık tekne hizmetinde lider olan firmamızla iletişime geçerek hayallerinizdeki tekneyi satın alabilirsiniz. Yılların deneyimi ile tekne satışı organizasyonu ve hizmeti ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, satılık Marmaris tekne denildiğinde ilk akla gelen firmadır. Sevdikleriniz ve dostlarınızla eşsiz bir Mavi tur sizleri bekliyor.

Artık kendi teknenizle Marmaris ve çevresinin doğal güzelliklerini keşfedebilir, birbirinden güzel koylarda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Her bütçeye uygun yeni ve ikinci el satılık Marmaris tekne modelleri için bizimle iletişime geçin, hayallerinizdeki tekneyi en ekonomik fiyatlarla satın alın.

 

Marmaris Gulet Kiralama

Lüks ve konforlu yatlara ev sahipliği yapan Marmaris, yaz sezonunda dolup taşmaktadır. Doğal güzelliğinin yanı sıra turistlerin ilgi odağı olan Marmaris, mükemmel bir doğaya sahiptir. İlçenin diğer bir özelliği liman ve marinalarıdır. Liman ve marina bakımından zengin olması, bu ilçede yatçılık sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Tersane ve yat sektöründe Türkiye’nin sayılı ilçelerinden biridir. Marmaris gulet kiralama konusunda en popüler ilçedir.

Marmaris’in Yunan adalarına yakın olması da yat sektörünün gelişmesinde etkili olmuştur. Fethiye körfezi, Gökova körfezi ve Yunan adaları, yat turizminin en önemli bölgeleridir. Motoryat kiralama seçenekleriyle bütün bu doğal güzellikleri gezebilirsiniz.

Rotalar Şu Şekildedir:

1- Gökova: Gökova rotasında ilk durak Serçe ve Bozburun’dur. Daha sonra Selimiye’ye uğruyoruz. Selimiye’den sonra Orhaniye ve Kızkumu istikametine yöneliyoruz. Son durak Bencik ve Şorfay koyudur.

2- Göcek: Marmaris’in doğusunda yer alan bu rotada ilk durak Ekincik ve Dalyan’dır. Daha sonra Göcek’e geçiliyor. Son durak 12 adalar ve Fethiye’dir.

3- Yunan Adaları: Marmaris’in karşısında yer alan Rodos kalesi ve Çarşısı, Yunan adaları turunun ilk durağıdır. Daha sonra renkli evlerle meşhur Simi’ye geçilmektedir. Volkanıyla ünlü Nisiros da etkileyici doğal güzelliklere sahip bir adadır. Yunan adalarında son durak Tilos’tur.

Motoryat ve Gulet Kiralama

Gulet, yatlarda bulunan odalara verilen isimdir. Ekonomik olan gulet kiralama, tuvalet ve banyo gibi imkanlara sahiptir. Marmaris gulet kiralama hizmetinde kaptanlı yatlarla tur keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Tekne kiralama seçeneklerinden biri de Motoryat kiralama seçenekleridir. Tur boyunca yemek ve çay ikramı bulunmaktadır. İsterseniz yemeğinizi kendiniz sipariş edebilirsiniz.

Kiralık Tekne Marmaris

Herkes su üzerinde güvenli ve eğlenceli bir zaman geçirmeyi sever. Bu yüzden kiralık tekne hizmetleri sunan firmalar, yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmeniz için istediğinizden fazlasını sunuyor. Liman ve gemi yönetiminde engin tecrübesi ile yatçılık ve lüks yaşam tarzı konusunda uzmanlaşan kiralık tekne firmaları özel bir lüks deneyim için özel etkinlikler, partiler, yat kiralama ve mega yat kiralama için kusursuz hizmet, lojistik destek ve özel çözümler sunuyor. Kiralık tekne ile sevdiklerinizle unutulmaz anlar geçireceğiniz turlarda mahremiyet dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Beş Yıldızlı Hizmet

Premium kiralık tekne seçenekleri, deneyimli personel ve Marmaris bölgesinin harika konumu ile tatile mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Kaptanlı veya kaptansız kiralık tekne seçenekleriyle farklı boyutlardaki misafirler ağırlanabiliyor. Küçük büyük tüm gruplar için özel tekne çözümlerinin sunulduğu Marmaris bölgesinde en güzel koy ve plajları keşfedebilirsiniz. Marmaris bölgesinde harika vakit geçirmek için arkadaşlarınızla bir araya gelip bir otel için ödeyeceğiniz meblağın altındaki bütçeyle eşsiz bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

Rahatlatıcı Bir Yolculuk

Yolculuğunuzun tamamen davetkar ve rahatlatıcı bir şey olması için emrinizde, kaptan ve mürettebatlı çok çeşitli küçük yat, spor, süper yat modelleri bulunan kiralama şirketleri Marmaris bölgesinde günlük veya daha uzun süreli olarak tekne kiralamanıza olanak sağlar. Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil yöresi olan Marmaris bölgesinde unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini tekneden yana kullanabilirler.

Marmaris bölgesinin en güzel koylarını gezmek ve yüzülmemiş sularda yüzmek için sevdiklerinizle birlikte tekne kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle sadece size özel olan alanlarda denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.