Bozburun Marmaris

Bozburun Marmaris

Denize kıyısı olan kentlerde, yat turizmine hareketlilik getiren tercihler bulunur. Bu önemli tatil tercihlerinden birisi de yat kiralama faaliyetleridir. Deniz ve yat tatilleri, her zaman farklı bir yere sahiptir. Yat kiralama bilindik en keyifli tekne ve deniz tatili formudur.

Kiralık yat alternatifleri sayesinde, masmavi suların keyfini çıkarabilirsiniz. Böyle bir tercih, kişiyi; günlük sıkıntılarından uzaklara götürecektir. Yatta tatil ve gulet kiralama imkânları, dinlenme ve yenilenme anlamlarına gelecektir. Marmaris’te mükemmel bir doğa eşliğinde, dört dörtlük bir tatil vadeder. Tatil duygusunu hissetmek ve koylarda zaman geçirmek anlamına gelir.

Makul Fiyatlarla Yat veya Gulet Kiralama ve Benzersiz Tatil İmkânları

Yat veya gulet kiralama imkânları, makul fiyatlarla sunulmaktadır. Bu alternatifler; kişiye, doğanın tüm renklerini inceleme fırsatı vermektedir. Marmaris’in mavi ruhunu yaşamak, muhteşem doğayla vakit geçirmek için idealdir.

Mavi yolculuk rotalarına koyulma ve alternatif sporlara yönelme şansı bulabilirsiniz. Tatil süresince, farklı aktivitelere dahil olabilirsiniz. Eşsiz koylarda veya adalarda vakit geçirebilirsiniz. Marmaris’te yat tatili, bir tatilden tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. İsterseniz, bölgedeki restoranlarda farklı tatları tadabilir ve lokal çarşıları ziyaret edebilirsiniz.

Yat kiralama alternatifleri; yurdumuzda, Ege ve Akdeniz bölgelerinde çok tercih edilir. Bu bölgelerde tatil yapmak isteyenlerce, sık başvurulan bir yöntemdir. Tatilcilerin gruplar hâlinde de, farklı zamanlar geçirebilmesini sağlamaktadır. Siz de; eşsiz mavi yolculuklara, gulet ve yat kiralayarak hemen şimdi dahil olabilirsiniz.

Marmaris Motoryat Kiralama

Marmaris Motoryat Kiralama Ülkemizde turizm dünyasının merkezlerinden biri olan Marmaris, turistlerin en çok tercih ettiği yerlerden biridir.

Doğasıyla ve koylarıyla göz kamaştırıcı olan bu bölge, Muğla’ya bağlıdır. Akdeniz’e kıyısı olan Marmaris, birçok limana sahiptir.

Marina ve liman konusunda zengin bir ilçedir. Bu nedenle yat turizminin en popüler olduğu yerlerden biridir.

Liman bakımından zengin olan Marmaris, Yunan adalarına çok yakındır. Ayrıca Fethiye ve Gökova körfezine de yakındır.

Yat turizmi için çok elverişli bir konumdadır. Marmaris motoryat kiralama hizmeti sayesinde, Marmaris ve çevresinin güzelliklerini yeniden keşfedebilirsiniz.

Tur Güzergahı Şu Şekildedir:

1- İlk Önce Gökova’ya gidiliyor: Marmaris’ten yola çıkan yatlar ilk önce Gökova yönüne gidiyor.

İlk durak Serçe koylarıdır. Daha sonra kiralık motoryat, Bozburun ve Selimiye gidiyor. Turun devamında Orhaniye’ye uğrayan yatlar, Kızkumu istikametine gidiyor. Turun sonunda Bencik ve daha sonra Şorfay koyuna gidiliyor.

2- İkinci Güzergah Göcek: Bu turda doğu istikametinde hareket edilmektedir. İlk önce Ekincik’e gidiliyor. Ekincik’ten sonra Dalyan ve Göcek var. Güzergahın sonunda On İki Adalar ve Fethiye var. 3- Son Tur Yunan Adaları: Marmaris’ten çıkan yatlar karşıda Rodos Kalesi’ne uğruyor. Kale ve çarşı, tarihi özelliklere sahip. Simi’nin renkli evleri, harika bir tablo oluşturuyor. Simi’den sonra Nisiros’a gidiliyor. Kiralık motoryat Turu Tilos’ta bitiyor. Yatlarla Hayal Gibi Bir Tur Sizi Bekliyor Hayalinizdeki deniz turu için son model yatlar, kaptanlı-kaptansız kiraya veriliyor. Kaptan, Marmaris motoryat kiralama turu hakkında kısa bir bilgi sunuyor. Öğle yemeği ve akşam yemeğinin yanı sıra güvertede çay ikramı da tur programında yer alıyor. Marmaris Yat Kiralama / Аренда яхт в Мармарисе 📍 05317051313

 

Marmaris Gulet Kiralama

Lüks ve konforlu yatlara ev sahipliği yapan Marmaris, yaz sezonunda dolup taşmaktadır. Doğal güzelliğinin yanı sıra turistlerin ilgi odağı olan Marmaris, mükemmel bir doğaya sahiptir. İlçenin diğer bir özelliği liman ve marinalarıdır. Liman ve marina bakımından zengin olması, bu ilçede yatçılık sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Tersane ve yat sektöründe Türkiye’nin sayılı ilçelerinden biridir. Marmaris gulet kiralama konusunda en popüler ilçedir.

Marmaris’in Yunan adalarına yakın olması da yat sektörünün gelişmesinde etkili olmuştur. Fethiye körfezi, Gökova körfezi ve Yunan adaları, yat turizminin en önemli bölgeleridir. Motoryat kiralama seçenekleriyle bütün bu doğal güzellikleri gezebilirsiniz.

Rotalar Şu Şekildedir:

1- Gökova: Gökova rotasında ilk durak Serçe ve Bozburun’dur. Daha sonra Selimiye’ye uğruyoruz. Selimiye’den sonra Orhaniye ve Kızkumu istikametine yöneliyoruz. Son durak Bencik ve Şorfay koyudur.

2- Göcek: Marmaris’in doğusunda yer alan bu rotada ilk durak Ekincik ve Dalyan’dır. Daha sonra Göcek’e geçiliyor. Son durak 12 adalar ve Fethiye’dir.

3- Yunan Adaları: Marmaris’in karşısında yer alan Rodos kalesi ve Çarşısı, Yunan adaları turunun ilk durağıdır. Daha sonra renkli evlerle meşhur Simi’ye geçilmektedir. Volkanıyla ünlü Nisiros da etkileyici doğal güzelliklere sahip bir adadır. Yunan adalarında son durak Tilos’tur.

Motoryat ve Gulet Kiralama

Gulet, yatlarda bulunan odalara verilen isimdir. Ekonomik olan gulet kiralama, tuvalet ve banyo gibi imkanlara sahiptir. Marmaris gulet kiralama hizmetinde kaptanlı yatlarla tur keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Tekne kiralama seçeneklerinden biri de Motoryat kiralama seçenekleridir. Tur boyunca yemek ve çay ikramı bulunmaktadır. İsterseniz yemeğinizi kendiniz sipariş edebilirsiniz.