Marmaris Gulet Kiralama

Lüks ve konforlu yatlara ev sahipliği yapan Marmaris, yaz sezonunda dolup taşmaktadır. Doğal güzelliğinin yanı sıra turistlerin ilgi odağı olan Marmaris, mükemmel bir doğaya sahiptir. İlçenin diğer bir özelliği liman ve marinalarıdır. Liman ve marina bakımından zengin olması, bu ilçede yatçılık sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamaktadır. Tersane ve yat sektöründe Türkiye’nin sayılı ilçelerinden biridir. Marmaris gulet kiralama konusunda en popüler ilçedir.

Marmaris’in Yunan adalarına yakın olması da yat sektörünün gelişmesinde etkili olmuştur. Fethiye körfezi, Gökova körfezi ve Yunan adaları, yat turizminin en önemli bölgeleridir. Motoryat kiralama seçenekleriyle bütün bu doğal güzellikleri gezebilirsiniz.

Rotalar Şu Şekildedir:

1- Gökova: Gökova rotasında ilk durak Serçe ve Bozburun’dur. Daha sonra Selimiye’ye uğruyoruz. Selimiye’den sonra Orhaniye ve Kızkumu istikametine yöneliyoruz. Son durak Bencik ve Şorfay koyudur.

2- Göcek: Marmaris’in doğusunda yer alan bu rotada ilk durak Ekincik ve Dalyan’dır. Daha sonra Göcek’e geçiliyor. Son durak 12 adalar ve Fethiye’dir.

3- Yunan Adaları: Marmaris’in karşısında yer alan Rodos kalesi ve Çarşısı, Yunan adaları turunun ilk durağıdır. Daha sonra renkli evlerle meşhur Simi’ye geçilmektedir. Volkanıyla ünlü Nisiros da etkileyici doğal güzelliklere sahip bir adadır. Yunan adalarında son durak Tilos’tur.

Motoryat ve Gulet Kiralama

Gulet, yatlarda bulunan odalara verilen isimdir. Ekonomik olan gulet kiralama, tuvalet ve banyo gibi imkanlara sahiptir. Marmaris gulet kiralama hizmetinde kaptanlı yatlarla tur keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Tekne kiralama seçeneklerinden biri de Motoryat kiralama seçenekleridir. Tur boyunca yemek ve çay ikramı bulunmaktadır. İsterseniz yemeğinizi kendiniz sipariş edebilirsiniz.