Bozburun Marmaris

Bozburun Marmaris

Denize kıyısı olan kentlerde, yat turizmine hareketlilik getiren tercihler bulunur. Bu önemli tatil tercihlerinden birisi de yat kiralama faaliyetleridir. Deniz ve yat tatilleri, her zaman farklı bir yere sahiptir. Yat kiralama bilindik en keyifli tekne ve deniz tatili formudur.

Kiralık yat alternatifleri sayesinde, masmavi suların keyfini çıkarabilirsiniz. Böyle bir tercih, kişiyi; günlük sıkıntılarından uzaklara götürecektir. Yatta tatil ve gulet kiralama imkânları, dinlenme ve yenilenme anlamlarına gelecektir. Marmaris’te mükemmel bir doğa eşliğinde, dört dörtlük bir tatil vadeder. Tatil duygusunu hissetmek ve koylarda zaman geçirmek anlamına gelir.

Makul Fiyatlarla Yat veya Gulet Kiralama ve Benzersiz Tatil İmkânları

Yat veya gulet kiralama imkânları, makul fiyatlarla sunulmaktadır. Bu alternatifler; kişiye, doğanın tüm renklerini inceleme fırsatı vermektedir. Marmaris’in mavi ruhunu yaşamak, muhteşem doğayla vakit geçirmek için idealdir.

Mavi yolculuk rotalarına koyulma ve alternatif sporlara yönelme şansı bulabilirsiniz. Tatil süresince, farklı aktivitelere dahil olabilirsiniz. Eşsiz koylarda veya adalarda vakit geçirebilirsiniz. Marmaris’te yat tatili, bir tatilden tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. İsterseniz, bölgedeki restoranlarda farklı tatları tadabilir ve lokal çarşıları ziyaret edebilirsiniz.

Yat kiralama alternatifleri; yurdumuzda, Ege ve Akdeniz bölgelerinde çok tercih edilir. Bu bölgelerde tatil yapmak isteyenlerce, sık başvurulan bir yöntemdir. Tatilcilerin gruplar hâlinde de, farklı zamanlar geçirebilmesini sağlamaktadır. Siz de; eşsiz mavi yolculuklara, gulet ve yat kiralayarak hemen şimdi dahil olabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Marmaris

Mavi Yolculuk Marmaris

Deniz turizmi son yıllarda giderek artmaktadır. Tekne ve yatlar ile yapılan deniz gezintileri turistler için keyifli bir gezinti imkanı sunmaktadır. Gezinti sırasında gidilecek rotalar önceden belirlenerek turlar düzenlenir. Mavi yolculuk, çeşitli rotalar belirlenerek buralara deniz yolu ile gezinti düzenlenmesine verilen isimdir. Üç tarafı denizle kaplı olan ülkemizde de mavi yolculuk turistler tarafından tercih edilmektedir. Mavi yolculuk ile yerli ve yabancı turistlere çeşitli alternatifler sunulmaktadır.

Denizin daha sakin ve ılık olduğu Ege ve Akdeniz de mavi turlar düzenlenmektedir. Marmaris ise hemen hemen tüm mavi tur rotaları içerisinde yer almaktadır. Turistler bu sayede mavi yolculuk Marmaris serüvenini yaşama fırsatını yakalamaktadırlar.

Marmaris eşsiz koy ve adaları ile turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Mavi tur rotalarında eşsiz bir liman olarak yer almaktadır. Turistler için mavi yolculuk Marmaris ile çok daha keyifli hale gelmektedir. Periyodik olarak düzenlenen mavi yolculuklara ilgi ise oldukça fazla olmaktadır. Mavi yolculuk ile en güzel manzaraları izleme imkanı doğmaktadır. Ayrıca bu manzaranın bir parçası olmak mümkün olmaktadır.

Marmaris koyları, plajları ve adaları ile son derece etkileyici bir manzara sunmaktadır. Bu manzaraya şahitlik ederek mavi yolculuk yapılmaktadır. Mavi yolculuğun sorunsuz olması için tüm planlamalar özenle yapılmaktadır. Marmaris de bulunan tüm gezilecek yerleri görme imkanı sunulmaktadır. Keyifli bir gezinti mavi yolculuk ile büyüleyici bir gezintiye dönüşmektedir.

Marmaris Yat Kiralama

Marmaris Yat Kiralama

Yatçılık sektöründe ana liman olan Marmaris, farklı bütçe ve büyüklüklerle yatlara ev sahipliği yapıyor. Marmaris, doğal güzellikleri, konumu ve coğrafi şartlarıyla farklı ülke turistlerini ağırlıyor. Çok sayıda yerli turistin de akın ettiği ilçe, marinaları ve limanlarıyla yatçılık alanında mükemmel bir seçimdir. Bu yüzden Marmaris yat kiralama sizin için de tercih noktası olabiliyor.

Marmaris’ten Neden Yat Kiralanmalı?

İlk olarak Marmaris konumu sayesinde yat kiralama konusunda uygun bir yerdir. Yunan adalarına yakınlığı, Fethiye rotası ve Gökova Körfezi’ne mesafesi, yat kiralama seçeneğini cazip kılıyor. Ayrıca sahip olunan yat filosu ve her bütçeye uygun yatların bulunması, Marmaris yat kiralama için diğer sebeplerdir.

Marmaris Yat Kiralama İçin Rotalar Nereler?

Yunan Adaları: Hemen Marmaris’in karşısında yer alan Rodos’a, sonrasındaki Simi’ye turlar yapabilirsiniz.

Göcek Rotası: Doğu yönünde yer alan Göcek’e, 12 adalara, Dalyan’a, Ekincik’e gidebilirsiniz.

Gökova Rotası: Marmaris’ten kiralayacağınız yatla, Gökova rotasına doğru turunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası dilediğiniz rotaya gitmekte özgürsünüz.

Marmaris Kiralık Tekne

Marmaris kiralık tekne seçenekleri de hizmetler arasında yer alır. Dilerseniz, yelkenli tekne kiralama, dilerseniz kaptanlı kiralık tekne tercihinde bulunabilirsiniz. Dünyanın sayılı yat ve tekne merkezlerinden olan Marmaris’te gönlünüzce eğlenebilir, keyfinizce istediğinizi yatı, tekneyi kiralayabilirsiniz.

Unutamayacağınız mavi bir tur için her bütçeye özel olan yat ve tekne kiralama seçeneklerinden faydalanabilir, kendinizi eşsiz güzelliklere bırakabilirsiniz. Sınırsız bir keyif için Marmaris yat kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Marmaris Motoryat Kiralama

Marmaris Motoryat Kiralama Ülkemizde turizm dünyasının merkezlerinden biri olan Marmaris, turistlerin en çok tercih ettiği yerlerden biridir.

Doğasıyla ve koylarıyla göz kamaştırıcı olan bu bölge, Muğla’ya bağlıdır. Akdeniz’e kıyısı olan Marmaris, birçok limana sahiptir.

Marina ve liman konusunda zengin bir ilçedir. Bu nedenle yat turizminin en popüler olduğu yerlerden biridir.

Liman bakımından zengin olan Marmaris, Yunan adalarına çok yakındır. Ayrıca Fethiye ve Gökova körfezine de yakındır.

Yat turizmi için çok elverişli bir konumdadır. Marmaris motoryat kiralama hizmeti sayesinde, Marmaris ve çevresinin güzelliklerini yeniden keşfedebilirsiniz.

Tur Güzergahı Şu Şekildedir:

1- İlk Önce Gökova’ya gidiliyor: Marmaris’ten yola çıkan yatlar ilk önce Gökova yönüne gidiyor.

İlk durak Serçe koylarıdır. Daha sonra kiralık motoryat, Bozburun ve Selimiye gidiyor. Turun devamında Orhaniye’ye uğrayan yatlar, Kızkumu istikametine gidiyor. Turun sonunda Bencik ve daha sonra Şorfay koyuna gidiliyor.

2- İkinci Güzergah Göcek: Bu turda doğu istikametinde hareket edilmektedir. İlk önce Ekincik’e gidiliyor. Ekincik’ten sonra Dalyan ve Göcek var. Güzergahın sonunda On İki Adalar ve Fethiye var. 3- Son Tur Yunan Adaları: Marmaris’ten çıkan yatlar karşıda Rodos Kalesi’ne uğruyor. Kale ve çarşı, tarihi özelliklere sahip. Simi’nin renkli evleri, harika bir tablo oluşturuyor. Simi’den sonra Nisiros’a gidiliyor. Kiralık motoryat Turu Tilos’ta bitiyor. Yatlarla Hayal Gibi Bir Tur Sizi Bekliyor Hayalinizdeki deniz turu için son model yatlar, kaptanlı-kaptansız kiraya veriliyor. Kaptan, Marmaris motoryat kiralama turu hakkında kısa bir bilgi sunuyor. Öğle yemeği ve akşam yemeğinin yanı sıra güvertede çay ikramı da tur programında yer alıyor. Marmaris Yat Kiralama / Аренда яхт в Мармарисе 📍 05317051313

 

Marmaris Satılık Tekneler

Marmaris Satılık Tekneler

Tekne satın almak isteyenlerin ilk durağı olan Marmaris, her bütçeye hitap eden tekne modellerine ev sahipliği yapıyor. Kendinize ait bir tekneniz olsun istiyorsanız, Marmaris satılık tekneler için doğru adrestesiniz.

Yeni ve İkinci El Satılık Tekneler

Coğrafi konumu, denizi ve doğal güzellikleri ile Marmaris yerli ve yabancıların yoğun ilgi gösterdiği bir yerdir. Tekne satın almak isteyenler için başlangıç noktası olup, marinaları ve limanları ile kendini geliştirmiş ve sektörün merkezi haline gelmiştir. Yeni veya ikinci el tekne satın almak isteyenler için birbirinden şık ve kaliteli Marmaris satılık tekneler farklı bütçelere hitap eden fiyatları ile popülerdir. İhtiyacınızı tam olarak karşılayan satılık sıfır veya ikinci el tekne modellerini yakından inceleyebilir, en hesaplı fiyatlarla kaliteli bir tekne sahibi olabilirsiniz.

Marmaris Satılık Tekne Modelleri

Kabinli kabinsiz, istediğiniz ölçülerde ve özellikte Marmaris tekne modellerini inceleyebilir, satılık tekne hizmetinde lider olan firmamızla iletişime geçerek hayallerinizdeki tekneyi satın alabilirsiniz. Yılların deneyimi ile tekne satışı organizasyonu ve hizmeti ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, satılık Marmaris tekne denildiğinde ilk akla gelen firmadır. Sevdikleriniz ve dostlarınızla eşsiz bir Mavi tur sizleri bekliyor.

Artık kendi teknenizle Marmaris ve çevresinin doğal güzelliklerini keşfedebilir, birbirinden güzel koylarda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Her bütçeye uygun yeni ve ikinci el satılık Marmaris tekne modelleri için bizimle iletişime geçin, hayallerinizdeki tekneyi en ekonomik fiyatlarla satın alın.

 

Marmaris Günlük Gezi Teknesi

Marmaris Günlük Gezi Teknesi

Turizm, bir ülkenin kültürünü ve tarihini öğrenmenin harika bir yoludur. Tekne turlarıyla mavinin tüm tonlarıyla buluşarak denizle ilgili deneyiminizi en üst düzeye çıkarırsınız. Marmaris günlük tekne gezisi yavaş yavaş sallanan sularda mavinin başkentinin güzelliğini tecrübe edebilmeniz için seçiminize özel geziler sunmaktadır. Benzersiz tekne turu sunan tur merkezleri size kendi tarzınızda mavinin tüm tonlarını keşfetme fırsatı verir.

Yapılacaklar Listenize Tekne Turunu Ekleyin

Marmaris’in eşsiz güzellikteki denizi, etkileyici manzarasını ve ünlü koylarını gezebileceğiniz tekne turu özel seçenekleriyle umduğunuzdan daha fazlasını bulmanıza yardımcı oluyor. Tekne turlarında belirlenen koylarda duraklama yaparak saydam sularda yüzmeniz sağlanıyor. Unutamayacağınız bir tatil geçirmek için mutlaka tercih etmeniz gereken tekne turu sayesinde koylar ve diğer lokasyonlar hakkında eğlenceli bilgiler de toplayabilirsiniz.

İster Tek İster Grup Olarak

Tekne turlarına isterseniz tek başınıza, isterseniz de arkadaş grubunuzla katılabilirsiniz. Tura katılacak kişi sayısına göre belirlenen tekne turu özel detaylarıyla sizi büyülemeye hazırlanıyor. Marmaris’in engin denizlerini birebir deneyimlemenin alternatif bir yolunu sunan tekne turlarında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan samimi bir günün tadını çıkarmaya hazırlanın.

Marmaris’in kalbini hissetmenin en iyi yolu olan tekne turlarında müzik dinletisi ve öğle yemekleri ile birlikte gününüzü daha da güzelleştirebilirsiniz. Konsept dahilinde değişkenlik göstermekle birlikte birçok tekne turunda sınırsız içecek ve dondurma seçenekleri de vardır. Siz de mavinin her tonunu görmek, gökyüzü ile denizin arasındaki ufuk çizgisinin kayboluşunu seyretmek istiyorsanız tekne turlarını tercih edin.

 

Marmaris Yat Kiralama Hizmetleri

Web: www.kiralikteknem.com

instagram: yatguletkiralama

Twiter: Marmaris Yat Kiralama

Gsm: 05317051313

 

Marmaris Gezilecek Koylar

Marmaris eşsiz manzarası ve tarihi ile tam bir tatil beldesi oluyor. Herkesin hayatında en az bir kere gezmesi gereken nadide yerlerden biridir. Marmaris koylar açısından zengin olması ile biliniyor. Eşsiz güzellikleri ile hem yerli hem yabancı turistlerin gözdesi olmaktadır. Tekne turlarının düzenleniyor olması da gezintiyi daha da kolaylaştırmaktadır.

Marmaris gezisi sırasında adaları da mutlaka görmek gerekiyor. Eşsiz manzarası ve harika doğası Marmaris adalar sayesinde efsanevi bir hava oluşturmaktadır. Her turistin görmesi gereken ada ve koylar Marmaris’i etkileyici bir tatil beldesine dönüştürmektedir. Deniz, kum, mavi ve yeşili ile ada, koy ve plajlar tatilcilerin vazgeçilmezi olmaktadır.

Marmaris Koy ve Adaları

İnsanı denize ulaştıran koylar harika gezinti alanları olmaktadır. Cennetten bir köşe olarak bilinen marmaris koylar ile misafirlerini ağırlamaktadır. Koylarda bulunan plajlar ve özel nitelikte kumsallar Marmaris’i cazibeli hale getirmektedir. Marmaris gezintisine değer katan koylar şu şekilde sıralanabilir;

– İncekum Koyu

– Çiftlik Koyu

– Abdi Reis Koyu

– Bördübek Koyu

– Selimiye Koyu

– Kumlubük Koyu

– Gebekse Koyu

– Orhaniye Kızkumu Koyu

– Cennet Koyu

– İçmeler Koyu

– Uzun Yalı Koyu

Denizle karanın en güzel şekilde buluştuğu Marmaris adalar da huzurlu bir gezinti sunmaktadır. Eşsiz güzellikleri ve çeşitli özellikleri ile adaları turistlerin ilgisini çekmektedir. Adalara düzenlenen turlar ile adaları gezip görmek mümkün olmaktadır. Gezilmesi gereken adalar şunlardır;

-Sedir Adası

-Kocaada

-Tersane Adası

-Domuz Adası