+90 531 705 1313
+90 531 705 1313

Marmaris Motoryat Kiralama Ülkemizde turizm dünyasının merkezlerinden biri olan Marmaris, turistlerin en çok tercih ettiği yerlerden biridir.

Doğasıyla ve koylarıyla göz kamaştırıcı olan bu bölge, Muğla’ya bağlıdır. Akdeniz’e kıyısı olan Marmaris, birçok limana sahiptir.

Marina ve liman konusunda zengin bir ilçedir. Bu nedenle yat turizminin en popüler olduğu yerlerden biridir.

Liman bakımından zengin olan Marmaris, Yunan adalarına çok yakındır. Ayrıca Fethiye ve Gökova körfezine de yakındır.

Yat turizmi için çok elverişli bir konumdadır. Marmaris motoryat kiralama hizmeti sayesinde, Marmaris ve çevresinin güzelliklerini yeniden keşfedebilirsiniz.

Tur Güzergahı Şu Şekildedir:

1- İlk Önce Gökova’ya gidiliyor: Marmaris’ten yola çıkan yatlar ilk önce Gökova yönüne gidiyor.

İlk durak Serçe koylarıdır. Daha sonra kiralık motoryat, Bozburun ve Selimiye gidiyor. Turun devamında Orhaniye’ye uğrayan yatlar, Kızkumu istikametine gidiyor. Turun sonunda Bencik ve daha sonra Şorfay koyuna gidiliyor.

2- İkinci Güzergah Göcek: Bu turda doğu istikametinde hareket edilmektedir. İlk önce Ekincik’e gidiliyor. Ekincik’ten sonra Dalyan ve Göcek var. Güzergahın sonunda On İki Adalar ve Fethiye var. 3- Son Tur Yunan Adaları: Marmaris’ten çıkan yatlar karşıda Rodos Kalesi’ne uğruyor. Kale ve çarşı, tarihi özelliklere sahip. Simi’nin renkli evleri, harika bir tablo oluşturuyor. Simi’den sonra Nisiros’a gidiliyor. Kiralık motoryat Turu Tilos’ta bitiyor. Yatlarla Hayal Gibi Bir Tur Sizi Bekliyor Hayalinizdeki deniz turu için son model yatlar, kaptanlı-kaptansız kiraya veriliyor. Kaptan, Marmaris motoryat kiralama turu hakkında kısa bir bilgi sunuyor. Öğle yemeği ve akşam yemeğinin yanı sıra güvertede çay ikramı da tur programında yer alıyor. Marmaris Yat Kiralama / Аренда яхт в Мармарисе 📍 05317051313

 

Leave a Reply