+90 531 705 1313
+90 531 705 1313

Marmaris Tekne Kiralama

Gelin ve Marmaris’in güzelliğini denizde keşfedin. Tekne kiralayarak mavinin tüm tonlarını tek başınıza veya sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz. Kaptan eşliğinde çıkacağınız yolculukta özel ikramlar ve sınırsız eğlence sizi bekliyor olacak. Kiralık tekne seçeneğini tercih ettiğinizde kaptanınız sizi bilinmedik koylara, görülmemiş güzelliklere doğru yola çıkaracak. Dilediğiniz zaman Marmaris’in en güzel koylarında duraklayabilir ve suyun tadını çıkardıktan sonra teknenize geri dönebilirsiniz.

Buluşma Saatini Not Edin

Tekne kiralama işleminden sonra kaptanınızla konuşarak buluşma yeri belirlersiniz. Kaptanınız tam da sözleştiğiniz saatte kiralık tekne ile birlikte buluşma yerinde olacaktır. Sadece size özel olan teknede arkadaşlarınızla mahrem bir eğlencenin tadını çıkarmak için yol boyunca denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Gezi boyunca talebinize göre enfes lezzetleri deneyimleyerek size özel olarak sunulan içeceklerin tadına bakabilirsiniz. Güvenli ve sağlam teknenizde günübirlik turlarla unutulmaz bir tatil anısı yaratmak sizin elinizde.

Özel Bir Gezi Sizi Bekliyor

Marmaris’in eşsiz doğasına tanıklık edeceğiniz ve hayran kalacağınız gezinizde, dilediğiniz koya demir atarak eğlencenizi orada da sürdürebilirsiniz. Tekne kiralama hizmeti saatlik olarak alındığından size verilen süreyi kendi tasarrufunuzda gönlünüzce kullanabilirsiniz. Dilerseniz tek bir koyda saatler geçirebilir, dilerseniz de duraksamadan engin denizlerin maviliklerinde kaybolabilirsiniz. Tatilin en güzel yanı olan tekne gezisi için tercih edeceğiniz tekne kiralama hizmetini bir kez aldıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Marmaris’e her geldiğinizde bu keyfi tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz.

Leave a Reply