+90 531 705 1313
+90 531 705 1313

Marmaris Yat Kiralama

Yatçılık sektöründe ana liman olan Marmaris, farklı bütçe ve büyüklüklerle yatlara ev sahipliği yapıyor. Marmaris, doğal güzellikleri, konumu ve coğrafi şartlarıyla farklı ülke turistlerini ağırlıyor. Çok sayıda yerli turistin de akın ettiği ilçe, marinaları ve limanlarıyla yatçılık alanında mükemmel bir seçimdir. Bu yüzden Marmaris yat kiralama sizin için de tercih noktası olabiliyor.

Marmaris’ten Neden Yat Kiralanmalı?

İlk olarak Marmaris konumu sayesinde yat kiralama konusunda uygun bir yerdir. Yunan adalarına yakınlığı, Fethiye rotası ve Gökova Körfezi’ne mesafesi, yat kiralama seçeneğini cazip kılıyor. Ayrıca sahip olunan yat filosu ve her bütçeye uygun yatların bulunması, Marmaris yat kiralama için diğer sebeplerdir.

Marmaris Yat Kiralama İçin Rotalar Nereler?

Yunan Adaları: Hemen Marmaris’in karşısında yer alan Rodos’a, sonrasındaki Simi’ye turlar yapabilirsiniz.

Göcek Rotası: Doğu yönünde yer alan Göcek’e, 12 adalara, Dalyan’a, Ekincik’e gidebilirsiniz.

Gökova Rotası: Marmaris’ten kiralayacağınız yatla, Gökova rotasına doğru turunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası dilediğiniz rotaya gitmekte özgürsünüz.

Marmaris Kiralık Tekne

Marmaris kiralık tekne seçenekleri de hizmetler arasında yer alır. Dilerseniz, yelkenli tekne kiralama, dilerseniz kaptanlı kiralık tekne tercihinde bulunabilirsiniz. Dünyanın sayılı yat ve tekne merkezlerinden olan Marmaris’te gönlünüzce eğlenebilir, keyfinizce istediğinizi yatı, tekneyi kiralayabilirsiniz.

Unutamayacağınız mavi bir tur için her bütçeye özel olan yat ve tekne kiralama seçeneklerinden faydalanabilir, kendinizi eşsiz güzelliklere bırakabilirsiniz. Sınırsız bir keyif için Marmaris yat kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply